Pomoc drogowa w promocji do ubezpieczenia samochodu

w-czasie-kolizji

Pomoc drogowa jest świetnym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twojej rodzinie. Nigdy nie wiadomo kiedy możesz przebić oponę lub rozładuje się akumulator. Dzisiaj, wiele osób do swojej polisy ubezpieczeniowej kupuje pakiet assistance.

Dołączenie pakietu pomocy drogowej do ubezpieczenia niesie ze sobą wiele korzyści. Poniżej znajdziesz ewidencję najważniejszych zalet.

Wartość. Wiele marek zaoferuje niższe stawki jeśli do podstawowego ubezpieczenia interesant nabędzie dodatkowo pakiet assistance.

Kontakt. Jeżeli masz problem ze swoim pojazdem skontaktuj się telefonicznie z technikiem. Nie musisz przeszukiwać danych katalogowych tyczących się usterki, reakcja specjalisty będzie zwykle szybka.

Usługi holownicze. W przypadku awarii samochodu na poboczu drogi pomoc drogowa pokryje koszty holowania. Defektowe auto można zawieźć do wykwalifikowanego i certyfikowanego mechanika.

Przebita opona. Jeżeli złapiesz gumę, zadzwoń! Serwisant przyjedzie, zdejmie uszkodzone koło i założy zapasowe.

Doładowanie akumulatora. Rozładowana bateria samochodowa to powszechna przyczyna kłopotów z samochodem. Może się to stać, gdy zostawimy włączone światła.

Dostawa awaryjnego paliwa. Jeśli Twój zasobnik paliwa w czasie podróży okaże się pusty przywołaj technika, dowiezie on paliwo potrzebne do dalszej podróży.

Pakietami pomocy drogowej objęte są wielorakie zdarzenia. Podczas szukania stosownego pakietu zwracać uwagę powinno się na optymalne korzyści. Wsparcie to pomaga kierowcą w najgorszych sytuacjach. Nawet gdy wiesz jak zmienić oponę istnieje szereg wielu innych wydarzeń, które mogą wystąpić.

Artykuł napisany dzięki laweta Pyskowice